Maja Tylenda

Instruktorka akrobatyki, trenerka karate

Trenerka karate, posiadająca 1 DAN mistrzowski. Instruktorka akrobatyki, gimnastyki, przygotowania motorycznego, treningu siłowego oraz samoobrony. Wielokrotna mistrzyni województwa mazowieckiego, półfinalistka Mistrzostw Polski oraz ćwierćfinalistka Pucharu Europy.

“Ukończyłam studia magisterskie o kierunku wychowanie fizyczne. Mam uprawnienia do prowadzenia zajęć z zakresu akrobatyki, gimnastyki, stretchingu, przygotowania motorycznego, treningu siłowego, karate tradycyjnego oraz samoobrony.
Posiadam 1 DAN w karate tradycyjnym, które trenuję od 8 roku życia i przez 10 lat byłam czynną zawodniczką. Jestem wielokrotną mistrzynią województwa mazowieckiego, półfinalistką Mistrzostw Polski oraz ćwierćfinalistką Pucharu Europy. Akrobatyką zainteresowałam się w trakcie studiów licencjackich.
Obecnie moją życiową pasją stało się wykorzystywanie nabytej wiedzy i umiejętności w pracy z edukacyjnej. Od ponad 8 lat prowadzę zajęcia karate oraz akrobatyki w przedszkolach, szkołach podstawowych, klubach sportowych oraz na uczelni wyższej. Pracuje z dorosłymi oraz dziećmi w wieku od dwóch do czternastu lat, również w placówkach integracyjnych.”